Переяслав-Хмельницька ЗОШ І - ІІІ ст. № 3

Субота, 18.08.2018, 11:24

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Наші випускники - наша гордість | Реєстрація | Вхід

«ЗОЛОТИЙ ФОНД» ШКОЛИ

 

2010 рік

Аврамич Вікторія Олександрівна

Артюх Олександр Олександроаич

Дяченко Андрій Миколайович

Чичикало Неля Володимирівна 

2009 рік

Самойленко Марина Сергіївна 

2008 рік

Дяченко Сергій Олександрович

Малишко Сергій Віталійович

Черненька Марина Василівна

2007 рік

Савічев Святослав 

2006 рік

Дерев’янко Олександр Іванович

Павленко Ігор Анатолійович

Слюсар Світлана Михайлівна

Чичикало Світлана Володимирівна 

2005 рік

Дудка Яна Петрівна

Кушнір Марина Миколаївна

Обертій Наталія Олегівна

2004 рік

Гордієнко Ольга Іванівна

Козлов Ігор Анатолійович

Майданов Роман Васильович

2003рік

Безверхня Анастасія Вікторівна

Калініченко Ірина Олександрівна

Синякова Юлія  Андріївна

Сорока Ольга Анатоліївна

2002 рік

Косьмина Андрій Сергійович

Глоба Тетяна Петрівна

Лихота Олена Дмитрівна

Тонконог Наталія Олексіївна 

2001 рік

Дейнега Надія Вікторівна 

2000 рік

Гайван Інна Олександрівна

Романенко Марина Володимирівна

1999 рік

Баранько Яна Станіславівна

Крепель Валентина Іванівна

Гайдук Наталія Миколаївна

Карнарук Світлана Анатоліївна

Кролевець Олена Василівна

Серга Оксана Олександрівна

1998 рік

Левадня Ірина Володимирівна

Пронтенко Ірина Петрівна

Соколик Катерина Олександрівна

Царьов Микола Андрійович

Рубан Ярослава Вікторівна 

1997 рік

Гач Ігор Васильович

Мухіна Наталія Іванівна

Овчаренко Світлана Володимирівна

Пархоменко Олена Анатоліївна

 1996 рік

Дідківська  Наталія  В’ячеславівна

Коломієць  Ірина  Дмитрівна

Левадня  Наталія  Володимирівна

Надточій  Юлія  Миколаївна

Рідкоус  Людмила  Борисівна 

1994 рік

Коломієць  Раїса  Дмитрівна

Пасічна  Катерина  Олександрівна

Мех  Олена  Валентинівна

Євсевська  Олена  Володимирівна

1991рік

Антіпова  Тетяна  Анатоліївна

Гусєва  Тетяна  Валеріївна

Ноженко  Олександр  Анатолійович

Скорик  Людмила  Степанівна

Степанюк  Віктор  Миколайович

Олефіренко  Ірина  Володимирівна

Чорна  Ольга  Володимирівна 

1990рік

Блаватна  Оксана  Леонідівна

Короленко  Людмила  Іванівна

Павленко  Тетяна  Павлівна

1989 рік

Шость  Неля  Іванівна

Матова  Ніна  Василівна 

1988 рік

Сухенко  Валентина  Володимирівна

Тулуб  Лариса  Іванівна

Марченко  Тамара  Михайлівна

Обертій  Валентина  Володимирівна

Іващенко  Лідія  Василівна

Кириченко  Наталія  Валентинівна 

1987 рік

Беда  Оксана  Володимирів

Слуконос  Олена  Володимирі

1986 рік

Ткаченко Олеся Віталіївна

Мирвода Юрій Миколайович

Боліла Ірина Станіславівна

Кириченко Тетяна  Валентинівна

1985 рік

Отечко Оксана Василівна

Білодід Анатолій Федорович

Пурденко Петро Львович 

1984 рік

Кулікова Лариса Вікторівна

Шаповал Лариса Василівна

Ємець Лариса Василівна

Джужа Андрій Анатолійович

1981 рік

Бровко  Ольга  Олегівна

Крамаренко  Валентина   Борисівна

Миздренко  Юрій  Олек

Піров  Тарас  Віталійович

1980 рік

Мирвода  Віталій  Миколайович

Сарапіна  Діана  Володимирівна

Половінкіна  Ірина  Михайлівна

1979 рік

Костюк  Олена  Петрівна

Солнцев  Віктор  Анатолійович

Дронь  Наталія  Петрівна

Опінко  Наталія  Іллівна

Зденик  Світлана  Миколаївна 

1978 рік

Біляй  Любов  Михайлівна

Кузьменко  Любов  Михайлівна

Толочко  Тетяна  Володимирівна 

1977 рік

Кононенко  Олександр  Петрович

Грішнова  Олена  Антонівна

Петренко  Ірина  Костянтинівна

1976 рік

Винниченко  Людмила  Михайлівна

Палатна  Тетяна  Андріївна

Девко  Сергій  Федорович

Мехед  Олександр  Борисович

Петренко  Людмила  Олександрівна

Лінчак  Лідія  Іванівна

1975 рік

Масіна  Тетяна  Яківна

Панфіловська  Надія  Михайлівна

Шеховцова  Валентина  Олексіївна

1974 рік

Батрак  Тетяна  Петрівна

Грішнова  Лариса  Антонівна

Дядукевич  Віктор  Володимирович

Желобкова  Любов  Миколаївна

Лобанова  Ольга  Костянтинівна

Толочко   Володимир  Михайлович

1973 рік

Дейнека  Ніна  Василівна

Носач  Тетяна  Михайлівна

Місюра  Олександр  Юрійович

Ніконов  Олександр  Олександрович

1972 рік

Криса  Валентина  Корніївна

Ніколаєнко  Олександр  Володимирович

Палатна  Світлана  Петрівна

1971 рік

Герасименко  Віктор  Іванович

Заїка  Валерій  Семенович

Орел  Лариса  Борисівна

Русакова  Марина  Леонтіївна

Цибровський  Микола  Олексійович

1969 рік

Воловик  Людмила  Сергіївна

Козінська  Ольга  Костянтинівна

Новохатько  Юрій  Григорович

1968 рік

Кутовий  Микола  Григорович

Трясовська  Зоя  Федорівна

Івасенко  Людмила  Леонтіївна

Явдошляр  Ліна  Іванівна

1967 рік

Міщенко  Микола  Миколайович

1966 рік

Семенець  Тетяна  Іванівна

1965 рік

Лисенко  Георгій  Іванович

Ульяненко  Олександр  Петрович

Швидкий  Валентин  Давидович

   1964 рік

Пльохан  Ольга  Петрівна

Яблунівська  Галина  Олексіївна

1963 рік

Сорокіна   Альбіна  Арсентіївна

1959 рік

Піхтерьова   Євгенія

Ткаченко  Віталій  Іванович

1957 рік

Коломієць  В’ячеслав  Прокопович

Вдовенко  Микола  Миронович

Скотнікова  Світлана  Дмитрівна

Ткаченко  Віталій  Іванович

 

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Мова сайту

Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Календар

«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Друзі сайту